Forum Adresimize Hosgeldiniz

Haberler: FORUM İÇERİĞİ ZİYARETÇİLERE AÇILMIŞTIR.FORUMU DAHA AKTİF KULLANMAK İSTERSENİZ  KAYIT OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kalender
Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
2
Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuh

Radyomuzda yayin yapan gonullulerden bir ricamiz var. Malumunuzdur sitemizde her ay duzenlenen hatm-i serifimiz ve salavat-i serife kampanyamiz var. Bizler davetimizi her defasinda yapiyoruz icabet etmek sizlerin takdiri.

Lutfen yapan kardeslerimiz kullandiklari temalara altta yazdiklarimizi aynen yazip temalarina kaydedebilirler mi?

Kampanyalarin link adreslerini yazdiklari yazilarin altina mutlaka URL olarak eklesin.

Hatim Kampanyamiza katilmak icin TIKLAYINIZ
Yaziya ekleyeceginiz link: http://forum.kapinageldimyarabbi.com/index.php/topic,9376.0.html

Salavat-i Serife Kampanyamiza katilmak TIKLAYINIZ
Yaziya ekleyeceginiz link: http://forum.kapinageldimyarabbi.com/index.php/topic,12617.msg15517/topicseen.html#msg15517

Lutfen herkes temasina bu iki kampanya yazilarini alt alta eklesin.

Muhabbetlerimizle.
Site Yonetimi
3
Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuh
Salavat-i Serife kampanyamiza uygun bir zikirmatik.

Şuna bir göz atın: "Zikirmatik"
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hero.zikirmatik

Dua ile.
4
Allah (c.c) razi olsun insaallah. Istifade edecegiz insaallah. Dua ile.
5
...::: G Ü N C E L :::...

Katılımlarınızı bekliyoruz..
6

Kuranı kerimde muhakkak ki Allah (c.c) ve melekleri peygambere hep salat ederler ey iman edenler siz de ona salat edin ve tam bir ictenlikle selam verin salat tebrik tezvik saygı dua istiğfar ve rahmet gibi manalara gelir ayette bahsedilen Allah (c.c)'in salat etmesi O'nu Efendimiz (s.a.v)'me rahmet etmesinin meleklerin salati onların Allah (c.c) Rasulü (s.a.v) için istiğfar etmelerini ve bizim salatımız da O'nun için dua etmemizi ifade etmektedir Peygamberimiz (s.a.v)'me salat ve selamla hürmetlerimizi sunmanın mümin olmanın bir gereği olduğunu ifade eder Allahümme salli ala seyyidina Muhammed (s.a.v) Allah (c.c)'im Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'e salatü selam et demek hiç de zor olmayan bir bağlılık göstergesidir bu bağlılık aynı zamanda O'ndan kendimiz için şefaat talebinde bulunmaktır O'na getirdiğimiz her salatü selam Ahirette bize de şeffat et biz de senin ümmetinin bir ferdiyiz Allah Rasulüne (s.a.v) salavat getirmenin ehemmiyetini ifade eden başka hadisler de vardır yeryüzündeki Allah (c.c)'ın seyyah melekleri ümmetimin salatü selamını bana anında ulaştırırlar kıyamet günü insanların bana en yakını bana en cok salavat okuyandır kim bana bir salavat okursa Allah (c.c)'da ona on rahmet ve ikramda bulunur en cimri insan yanında adım anıldığı halde bana salatü selam getirmeyendir bu ve benzeri hadisler bize SIK SIK O'na bağlılığımızı göstermemizin önemini ifade eder burada unutanlar ahirette unutulma ve yok sayılma ile cezalandırılır (bir mâna)

Peygamber efendimiz (s.a.v)'i seviyorsak onun için bu siteye her giriş yaptığımızda bir salavat getirelim inşâallah.
Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

Cenab-ı Hak buyuruyor ki; Hayırda yarışın gel kardeşim hep beraber yarışalım. Allah (c.c) için sizlerden destek bekliyoruz az çok bende varım demeliyiz diye düşünüyorum.
Kampanyamız 19/20 Kasım 2018   Mevlid Kandili gecesine kadardır.

Not: Salavat-ı Şerife okuyan kardeşlerimiz isterlerse sayılarını belirtebilirler isteyenler sayı belirtmeden YANITLA butonunu tıklayarak (( Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed )) yazabilirler.

Rabbimiz cümlemizi Efendimiz (s.a.v)'im şefaatine nail eylesin âmin..
7
Kuran-ı Kerim Hatim Odası / Ynt: 03.10.2017 / 1. Hatm-i Şerif
« Son İleti Gönderen: _Edebiyat_ 21 Ekim 2017, 09:09:28 »
...::: G Ü N C E L L E M E :::...
8
İslami Video Klipleri / Halimiz Ne Ola Mahşerde Bilal Salan
« Son İleti Gönderen: _Edebiyat_ 21 Ekim 2017, 08:59:55 »
Halimiz Ne Ola Mahşerde

9
Tanıtım ilahilerini buradan dinleyebilirsiniz.

10
Sağlık / Ynt: Pekmez..
« Son İleti Gönderen: _Edebiyat_ 20 Ekim 2017, 22:50:03 »
Emeğinize sağlık kardeş. Allah (c.c) razı olsun inşâallah.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10