Forum Adresimize Hosgeldiniz

Haberler: FORUM İÇERİĞİ ZİYARETÇİLERE AÇILMIŞTIR.FORUMU DAHA AKTİF KULLANMAK İSTERSENİZ  KAYIT OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Bir Ricamız Daha Olacak (Okunma sayısı 105 defa)

_Edebiyat_

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • S.Moderator
  • Tam Üye
  • Kaç Dua Aldı : 11
Bir Ricamız Daha Olacak
27 Eylül 2017, 11:54:28

Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekâtuh

Hayırlı günler.
Değerli yöneticim;

Her gün forum sayfanızı ziyaret edip açılan konulardan faydalanıyorum ve faydalı olmaya çalışıyorum. Fakat açılan birçok konu ve konulara yanıt verilmediğini gördüm ve açıkçası üzüldüm.
Radyonuza her gün geliyorum maşâallah kabalık bir aileye sahipsiniz. Temennim o ki radyoda ki kişilerin gün içerisinde forumda da çevrim içi olmaları konu açmaları ve aynı zamanda da açılan konulara cevap vermeleri.
İnsan verdiği emeğin karşılığı bekler.
Eğer radyoda ki samimi ortamı bu forum sayfasına da aktarabilirsek istifade edeni de çok olur istifade ettireni de çok olur ve mânen aile ortamı sağlanmış olur.

Hizmete ve emeğe davet.
Hayırla hayra kalınız.

''Bu dünyanın cefasından sefasına sıra gelmez, gafil olma ilme çalış geçen günler geri gelmez.''

Admin

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Administrator
  • Kaç Dua Aldı : 4
    • Yıldızgül İlahi Fm
#1 Ynt: Bir Ricamız Daha Olacak
27 Eylül 2017, 21:44:18
ve aleyküm selam kardesim benim.

Bastan sona kadar haklisiniz gün iceresinde dinleyicilere aktarmak gerek Hizmete Davet  konusunu  ilgi ve alakaniz icin sagolun var olun.

Allaha emanetsiniz
Ey iman edenler!
Size bir fasık bir haber getirirse, bilmeyerek bir topluluğa zarar verip yaptığınıza pişman olmamak için o haberin doğruluğunu araştırın.

_Edebiyat_

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • S.Moderator
  • Tam Üye
#2 Ynt: Bir Ricamız Daha Olacak
28 Eylül 2017, 09:46:41
Yayın yapan görevliler aynı zamanda da radyo sorumlusu sürekli foruma davet yaparlarsa inşâallah katılım sağlanır.
İkinci bir husus ise profil düzenlemesinde yer alan avatarların uygun formata göre değiştirilmesi.

''Bu dünyanın cefasından sefasına sıra gelmez, gafil olma ilme çalış geçen günler geri gelmez.''

_Edebiyat_

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • S.Moderator
  • Tam Üye
#3 Ynt: Bir Ricamız Daha Olacak
30 Eylül 2017, 09:25:35
Muhammed Emin
İSLAMİ BÖLÜM kısmında Kuran-ı Kerim başlığının altına yada en başa ''Hatim Odası'' ekleyebilir misiniz.
Allah (c.c) için her ay bir hatim çıkaralım.

Yol rehberimiz ve Peygamberimiz (s.a.v)’in bıraktığı iki emanetten biri Kur’an’ı Kerim. Müslüman emaneti gözeten, koruyan ve değer verendir. Bizler de Allah (c.c)’ın emirleri ve Efendimiz (s.a.v)’in emaneti olan Kur’an’ı Kerim’i öğrenmeli, okumalı, anlamalı ve hayatlarımızı da Kuran'laştırmalıyız.

_Edebiyat_

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • S.Moderator
  • Tam Üye
#4 Ynt: Bir Ricamız Daha Olacak
02 Ekim 2017, 09:59:22
Muhammed Emin
Forumun en sonuna yeni bir kategori açabilir misin?
Çöp kutusu (Forum formatına aykırı paylaşımlar bu kategoride değerlendirilecek)

Admin

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Administrator
  • Kaç Dua Aldı : 4
    • Yıldızgül İlahi Fm
#5 Ynt: Bir Ricamız Daha Olacak
03 Ekim 2017, 12:17:15
Kalender Kardesim

1-Hatim Odası bölümü ve 2-Cöp kutusu bölümü acilmistir.

Her paylastigin konu insanogluna yararli olmasi dilegi ile Allaha emanet olasin
Ey iman edenler!
Size bir fasık bir haber getirirse, bilmeyerek bir topluluğa zarar verip yaptığınıza pişman olmamak için o haberin doğruluğunu araştırın.

_Edebiyat_

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • S.Moderator
  • Tam Üye
#6 Ynt: Bir Ricamız Daha Olacak
03 Ekim 2017, 14:23:20
Kalender Kardesim

1-Hatim Odası bölümü ve 2-Cöp kutusu bölümü acilmistir.

Her paylastigin konu insanogluna yararli olmasi dilegi ile Allaha emanet olasin
Allah (c.c) razı olsun inşâallah.
Muhabbetlerimle.